Szkoły Języka Angielskiego


bigstock-Learning-concept-target-and-L-109115306Nobel International – Centrum Edukacji współpracuje z 94 szkołami języka angielskiego na terenie Stanów Zjednoczonych.
Naukę jezyka angielskiego można rozpocząć na Uniwerystecie, Collegu lub w Szkole Języka Angielskiego. Każda osoba może rozpocząć naukę języka angielskiego, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, NIE jest wymagane posiadanie świadectwa szkoły średniej, bądź też dyplomu ukończenia studiów.
Osoby, które przebywają w Polsce lub w innym miejscu świata i chciałyby przyjechać do USA na naukę języka angielskiego, powinny ubiegać się o wizę studencką w ambasadzie lub konsulacie amerykańskim w Polsce lub w kraju, w którym obecnie mieszkają.

Kursy języka angielskiego rozpoczynają się każdego miesiąca w ciągu roku, tak więc każdy znajdzie odpowiedni dla siebie termin. Pomożemy wybrać szkołę, która spełni Wasze oczekiwania, co do ilości godzin uczęszczania w tygodniu, lokalizacji oraz opłat czesnego za szkołę (opłaty za szkoły języka angielskiego rozpoczynają się od $3700 za rok z możliwością płatności w ratach). Jeżeli z jakichkolwiek powodów będziecie niezadowoleni ze szkoły, transferujemy Was do innej, bez dodatkowych opłat.

Nawiązaliśmy kontakt z najlepszymi szkołami na terenie Stanów Zjednoczonych. W szkołach tych klasy liczą około 10 osób, co skutkuje lepszym kontaktem między studentem a profesorem, jak również innymi studentami, powodując, że zaczynacie w krótkim czasie prowadzić konwersacje w języku angielskim. Dzięki małej ilości osób w grupie, profesor jest w stanie poświęcić Wam uwagi na tyle, na ile jej wymagacie i potrzebujecie.
Oferujemy kilka poziomów języka angielskiego dostosowanych do Waszych indywidualnych potrzeb oraz stopnia zaawansowania j.angielskiego. Ponieważ nie chcielibyśmy umieścić Was w grupie, która nie spełnia oczekiwań, przed rozpoczęciem programu piszecie test, który pomoże zakwalifikować się do grupy, w której będziecie robić największe postępy.
Tematy jak i sposób prowadzenia zajęć nauki angielskiego pozwolą udoskonalić Wam język angielski, w każdym możliwym zakresie: wymowa, pisownia, czytanie, konwersacja, gramatyka, słownictwo, przełamanie bariery mówienia po angielsku.learn-english-pl
Współpracujemy również ze szkołami, które oferują przygotowanie do egzaminu TOEFL (wymagany często przed przyjęciem osoby na studia).

Ceniąc Wasz czas, współpracujące z nami szkoły, oferują zajęcia, które rozpoczynają się rano lub wieczorem. Możecie uczęszczać na zajęcia kilka lub kilkanaście godzin w tygdoniu. W związku z tym możecie wybrać dogodny czas zajęć i będziecie mogli połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli naukę z innym zajęciami pozalekcyjnymi. Kolejnym atutem bycia studentem w jednej z naszych szkół językowych jest posiadanie legitymacji studenckiej, która uprawnia do wielu zniżek.

Podsumowując: zyski z wyboru jednej ze szkół, z którą współpracujemy, to:

  • GRUPY 10 OSOBOWE
  • SZYBKA, EFEKTYWNA NAUKA ANGIELSKIEGO
  • MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA WIZY STUDENCKIEJ
  • KILKA POZIOMÓW ANGIELSKIEGO
  • ZAJĘCIA RANO LUB WIECZOREM
  • ZAJĘCIA Z KONWERSACJI, GRAMATYKI, PISANIA, CZYTANIA
  • PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU TOEFL
  • POSIADANIE LEGITYMACJI STUDENCKIEJ
  • PŁATNOŚCI W RATACH